| AtIr a întrebat:

Biscuitii (100g)care contin proteine,8, 76g glucide 75, 8g si lipide 10 g ma ingrasa? cum sa fac sa slabesc inca 2 kg? am 1, 60 inaltime si 48-49 de kg.

3 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Termina cu slabitul ca devii rahitica, este greutatea ideala 49-50, 46-47 este foarte putin pentru inaltimea ta. Biscutii aia au vreo 200 kcal. Deci 50 g pe zi este suficient. happy

| Anastacia0110 a răspuns:

Toti biscuitii ingrasa, indiferent de continut. Mai bine ai manca un mar happy

| TheBiscuite a răspuns:

Uita-te la numele meu.big grin sunt specialist in biscuiti. Deci daca nu mananci in cantitate mare nu ingrasa. dar daca mananci 2-3 kg pe zi, atunci noroc la slabit