| Myrtille a întrebat:

Bna TPU! Nu e chiar o problema, am nevoie sa discut cu cineva!(nu vreau sa va bateti joc de mine!)Ati putea spune ca caut un prieten.Eu sunt sociabila, discut pe orice tema sau aproape, empatica, imi plac dulciurile, O fire visatoare, un temperament nervos(nu inseamna neaparat ca am probleme cu nervii)Ma descarc plangand, daca nervii sa pot descarca. O personalitate colorata...artistica...Ati putea spune chiar copilaroasa.Cine e interesat anuntati-ma, am conturi practic in tot internetul(pentru adrese elecronice am in Mail.ru; Gmail.com; yahoo.com)

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pot fii si serios si de circ si panarama'
Ma pricep la amandoualaughingSunt cam glumet de felul meu dar.te astpet in privat cu idd tau `si asa sunt cam booring:S

| Gixaabaii a răspuns:

Eulove struck
da`mi id tau prin mesajlove struck

| Gixaabaii a răspuns:

Si eu am nevoie de un prieten...si sa descut cu cineva asa deschis!love struck

| bogdanw2 a răspuns:

Bogdan_w2 id meu da mes