| adrian_7273 a întrebat:

Cum as putea sa imi mentin nervii pe care ii am acum? Sa fiu la fel de nervos chiar mai nervos un timp. Am nevoie neaparat de asta. chiar vreau sa-mi fac mai multi nervi sa fiu cat mai nervos. Stiu ca suna aiurea dar asta am nevoie, Va rog mult! Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| FemeiaPaiangan a răspuns:

Daca nu esti si vrei sa enervezi pe cineva prefa-te desi nu e prea frumos ce vrei sa faci.In plus, ai dreptate. E si prostesc.

| chivas21 a răspuns:

Ho ma sa nu te spargi! Lasa nervi ca ti se ridica tensiunea, poate faci si vre`un stop cardiac!

| Punishment a răspuns:

Fata la care ti tu cel mai mult, sa stii ca in seara asta devine fata mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun, daca-mi zici cat de mult tii la maica-ta! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te gandesti la o chestie care te-a suparat, te-a enervat foarte tare, sa faci lucruri pe care urasti sa le faci de obicei, sa vb cu o persoana care in mod obisnuit te enerveaza cand o asculti, dar ai grija cu nervii, te poti imbolnavi!

| adrian_7273 explică:

Numi pasa am nevoie de nervi va rog