| Rallu7 a întrebat:

Boboaca in Benjamin Franklin - filo -. Altcineva boboc in B. F? De asemenea, daca stiti informatii despre liceu nu ezitati sa scrieti un comentariu.

4 răspunsuri:
| aLeks_4722 a răspuns:

Si eu sunt in benji, la stiinte ale naturii, add : pk.aleks ^^

| EmilyMotadel a răspuns:

Da. eu sunt tot la filo :*:*. este ok liceul. dupa parerea meahee hee.da add : kksweetz si vorbim acolo big hug pupii:*

| Beea_1493 a răspuns:

Si eu sunt boboaca la filo in B.F love struck uite id :simplu.beeabatting eyelashes

| eobubu_9944 a răspuns:

Si eu sunt in B.F la filo cls 10-A daca vrei sa stii mai multe despre liceu. da add la eu. bubuwinkingabia ajt sa va cunosc...