| bibicu0552 a întrebat:

Boona am si eu nevoie de un mare ajutor...Eu si colegele mele am infiintat o trupa de majorete. Avem 2 intrebari : 1. Daca, costumele, prin ajutorul profesorului coordonator(cel de ed fizica) putem obtine costumele platite de directorul scolii.2.Pampoanele-vrem sa le facem colorate-Noi am mai avut dar albe si le-am facut din sac de rafie Din ce am putea sa le facm colorate? Fundaaabig grin

1 răspuns:
| Cossymiss a răspuns:

Pai poti sa faci din hartie creponata si acea este si coloratawinking