| Insurgent a întrebat:

Boona:X aveti id lui vali din comanda la mine?big grin:d
plzz daca il aveti dati-mi'l :X:X:X
mersiiiiiiiiiiiii
sh funda

14 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Type_crazzy

| InSaNe_6155 a răspuns:

Valy tiai tras fani sa-mi bag pla laughing))) l\

| KidotaDixxy a răspuns:

Type_crazzy chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va da add pe ala decat la cei din bucwinking Dati add pe type_craazy [da add la toata lumea] tongue. app e bun pr cu mewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate da nu ii mai lasati id`u p toate siteu`rile pai mai mult il stresaty credety ca el da accept la toate fetele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu id dar nu vreau sa. l dau pe net sa se supere pemnebig hug nu e type_crazzywinking te asigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ce pnm nu il lasati in pace!? credeti ca el se pune cu toate handicapatele de pe lume hai ma ca prea va dati in spectacolwinking e bun tipu straight face ok dar nici chiar asa sa il disperati ...sincer si mie imi place cum arata dar akkm ce ar mmia fi sa sarr in capul lui (vali. o vali..., vrei sa fii cu mine ) acum sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai vreau i eu idthinking Sa il intreb ceva legat de emisiune.Care imi da idd sau adresa de facebook?>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu id sau adrea de face bookbig grin.Sa il intreb ceva legat de emisiunehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sti cu sa vb cu el nu iti da ig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stiti voi ca e fake?laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da e type_crazzy l-am vazut la web... fff de treaba tipu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bwa acum sincer...Chiar il stresati in pnm.straight faceMacar nu mai lasa`ti ID peste toate site`urile ca poate unii nu il plac ii iau id si ce se rezolva? Ii puneti TAMPITI pe cap.straight faceL`am vazut si eu. e de treaba tipu.big grin[P. S:nu sunt o fana nebuna=]] ]

| yulyaiubitha a răspuns:

Tyype_crazzy i cel bun type_crazy i un fakestraight face