| beatricelbd a întrebat:

Btuna TPU!
Voi ce ati scrie intr-o agenda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai numere de telefon id-uri de mess... as mai scrie ce ar trebui sa fac de exemplu :''curat in camera sa duc gunoiul sa plimb catelul'' sau o agenda poate fi si jurnalul tau in care sa scrii ce iti doresti ce te framanta de cine iti place pe cine ai pica si tot asa bafta funditabatting eyelashes?big grin

| NeUrOnNNN a răspuns:

Pe bune ce ai scrie intr-o agenda? pai as scrie lucrurile importante adica:ora cand plec de acasa la servici pana cand stau la ce ora incep. as mai scrie si chestii de afaceri:la ce ora ma intalnesc cu domnul, la ce loc cand, unde? as scrie orarul pentru scoala (da presupun ca ai orar)... poti scrie multe chesti dar importante pentru asta e o agenda big grin