| Iloveyou_6447 a întrebat:

Bua TPU! Stie cineva jocul Ferma Vesela, ma invata cineva si pe mie sa hranesc gainile caci nu stiu si nu merge.Va rog frumos :*:*

Răspuns Câştigător
| vargaemanuel09 a răspuns:

Iti trebuie grau sau porumb,cand il ai,te duci in cotet,si sus o sa iti apara o imag mica cu ograu sau porumb, iei una din ele si tragi imaginea de sus intrumn chenar sub gaini. apoi lesi graul sau porumbul acolo si el dispare, ai sa-ti dai seama daca leai hranitcand vor spune cerva(gainile)

1 răspuns:
| DiannaDia a răspuns:

Pai e simplu! te duci la cotet iar acolo iti apar 2 imagini cu grau si porumb(porumb doar daca ai lv.6)di click pe ele si tii apasat dupa aia ai un chenar jos si pui acolo imaginea.iti apare ce cantitate vrei sa dai.u sc cat vrei sau cat trb...si gata!laughingfunda