| anonim_4396 a întrebat:

Buca.Care a fost cel mai happy moment din viata voastra? Cum v ati manifestat?happy

Răspuns Câştigător
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Nu a fost un moment ft happy dar a fost dragut happy.
Eram la scoala in ora de tehnologie si faceam salata de fructe si noi in loc sa le ajutam pe celelalte fete cu care lucram ne turnam frisca una in gura la cealalta laughing.
Profa se uita ft urat, a zis ceva in genu : Mai copii nu va mai jucati si lucratzi! laughing
Si noi doua am inceput sa lucram si sa le ajutam pe celelalte fete... dupa ce am terminat salata am mancat ft mult si eu si ealaughing.
Cand am scapat de la scoala ne era un pic rau laughing dar muream de ras [ziceai ca suntem drogate] multi colegi si oameni ne intrebau daca suntem surori laughing eee dar aveam aman2 pantaloni negri, geci la fel si ghiozdane la fel love struck.
Cand am intrat intr'un magazin ea imi arata niste fructe si ne uitam la ele si radeam, lumea nu stia dc laughing eh.era secretwinking. Cand eu am vazut prajiturile cu frisca laughing) am zis ceva de genu : Ixy cred ca o sa vomit. si ea : o daaa, si eu laughing.
A fost ft misto aceea zi laughing!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai happy moment din viata mea a fost ultima zi de scoala. Ultima strigare la catalog si lansarea primului volum de poezii, amandoua in aceeasi zi. Emotii mari, o clasa unita, distactie cat cuprinde. Si a doua zi la banchet a fost foarte frumos. Nimic nu se compara cu anii de liceu. Mereu ma cuprinde nostalgia si ma uit la filmul cu ultima strigare a catalogului, la pozele de la sfarsit de an cu profesorii si colegii.

| Chocolate a răspuns:

Cand am primit un laptop, surpriza... i'am sarit la tata in carca si am inceput sa tiplaughing

| MM a răspuns:

Au fost mai multe. Cand am intrat la liceu, la facultate. Cand mi-am revazut parintii dupa un an de zile, cand am luat primul salariu tongue. Sunt foarte multe si sper sa mai fie happy

| IQOnly a răspuns:

Inca nu s-a ivit cel mai happy moment din viata mea dar cred ca va veni!