| anonim_4396 a întrebat:

Bun,deci daca uleiul de ricin ajuta la indesirea barbii,cum trebuie aplicat?(de cate ori, cat timp etc). Multumesc

Răspuns Câştigător
| VerdeLila a răspuns:

Maseaza-ti barba de 2 ori pe saptamana cu ulei de ricin timp de 20 min.

1 răspuns:
| RedDeath a răspuns:

Deci tu poti si zilnic, iei un tampon de vata, sau pansament, cu tifon, ce ai tu la indemana, il inmoi in ulei si te freci cu el, vreo 10 -15 minute. apoi il lasi asa, cam o ora macar, sa intre in piele, si abia apoi te poti gandi sa te speli.
Cat timp? Pai vezi, dupa cum si cat iti creste, te opresti cand esti multumit de barba ta.