| FaraNume1245 a întrebat:

Bun, deci este o fata, mai mica ca mine cu 2 ani ( nu cred ca asta conteaza ) ne intelegem super bine, vorbim mereu, in realitate si prin mesaje/net, ne placem reciproc, dar nu avem o relatie pentru ca distanta ne desparte. Peste cam 2 saptamani o sa ne intalnim, si stiu ca suna ciudat, dar cum ar trebui sa ma comport?

3 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Ar trebui sa te comporti asa cum te comporti tot timpul sa fii tu insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te-ai comportat si pana acum cu ea in realitate, ca un frate mai mare, sa zic asalaughing

| L1feDRAIN a răspuns:

De ce intrebi cum sa te comporti daca si asa sunteti perfecti?

Daca aveti ocazia sa va vedeti de ce nu incepi relatia? Zici ca vorbiti in realitate..pai nu e chiar distanta de care am crezut de la inceput..de nu ai putea sa o vezi atunci chiar nu poti, dar tu ai ocazia sa o vezi din cind in cind si poti folosi aceste momente la MAXIM rolling on the floor

Succes, sper ca te-am ajutat, pa, o zi buna...