| Nazistul a întrebat:

Bun, in primul rand va rog sa nu aruncati cu pietre, si asa am moralul la pamant. Deci eu am 14 ani si de 5 ani ma confrunt cu o problema care mi-a pus capac. Am un nenorocit de cleg de clasa care de fiecare data cand ma vede ma injura si ma loveste fara motiv. Am facut numeroase plangeri la director, dar acesta este tatal lui si mereu mi-a zis sa ma car ca are treaba. Astazi, intr-o pauza stateam linistit in banca si citeam revista CHIP fiind pasionat de matematica si IT, si cand m-a vazut a inceput sa ma injure si sa ma loveasca, dupa care mi-a rupt revista, asta a pus capac, abia m-am abtinut sa nu ii infig picsul in cap si sa termin odata! Cea ce voi si face urmatoarea data cand mai imi face asta, am sa ii bag picsul in cap si o sa il invart pana nu mai misca, va intreb pe voi cam cati ani de inchisoare asi lua pentru asta? Ori cat ar fi merita pentru ca de 5 ani ma disperat individul asta, pur si simplu ma disperat! sunt 5 ani de zile de cand indur asta! Aveti idee cam cati ani de puscarie asi lua? Sau dac mai ma pot inscrie la liceul de Informatica dupa asta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum daca ai face o crima (e un caz ipotetic) ai intra la scoala de corectie pana cand ai deveni major apoi la puscarie, dupa ce iesi iti continui studiile si gata. Mai bine le spui parintilor problema care o ai si vad ei daca te schimba de scoala sau iau alte masuri.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Si tu de ce stai mai?! te injra.il injuri! iti da un pumn.dai si tu 2 inapoi! Si pixul ala nu o sa intre laughing eu asa fac, daca vine cineva cu gura mare.o fac eu si mai mare si tace din gura apoi big grin daca da in mine, dau si eu dumblu! incearca...dar pixul ala nu prea cred ca o sa intre laughing [-x

| sweetlady99 a răspuns:

Uite, te cred, te eenerveaza, insa nici chiar asa. Incidentul acesta te'ar putea marca pentru o viaata intreaga, si veii ramane pentru totdeauna in dosarul politie...si o sa ai si cazier, ceea ce te impiedica sa ai orice loc de munca. Te sfatuiesc, sa uiti de asta, si maii bine evita'l, sau pur si simplu, IGNORAL. stiu ca ti'e greu, si eu am o colega nesuferita, dar asta este...Parintii tai ce spun'? Primesc funda? puppy dog eyes

| vlad12 a răspuns:

Se zice pix si stiu cum sa ii vii de nas altfel.Ii zici ca vreti sa va-n pacati si il ajuti la o tema, dar ii dai rezolvarea gresita si ia 2tongue

| Turdeanul a răspuns:

Nu faci ani de puscarie dar poate o sa faci detentie sau o sa fie scandal.