| Dyingfetus a întrebat:

1.As vrea sa stiu ce parere aveti despre melodia asta.
http://www.youtube.com/watch?v=QdFOemP1dR0&feature=relat ed&safe_search=on
2. Ce parere aveti despre persoanele care asculta genul asta de muzica?
3. Ce gen de muzica ascultati voi?:D
Sinceritate.
Peace:d

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

E superbă piesa. E prima data când aud de formaţia aceasta.Mulţumeschappy
Gusturile nu se discută, nu mă influenţează muzica când vine vorba de persoane.
Ascult în general doom metal, gothic, melodic death metal, foarte mult folk, celtică şi clasică big grin... câteodata şi ceva reggae şi drum&bass

3 răspunsuri:
| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Pai ce parere sa am fiecare pers ask ce muzica vrea ce il caracterizeaza melodia e frumoasa chiar daca eu nu ascult. Eo sincer ascult numai hip-hop

| ganjafarmer1911 a răspuns:

1.eee fff frumoasa mel este pentru cei mai romantici de fapt si eu am momentele mele cand sunt mai romantic. 2.eu asc tot felul de muzica in afara de rock (hard) si clasica. si manelele imi plac dar nu cele live nu le suport.(banuiesc ca nu esti si u dinaia care daca un baiat asc manele gata nu il mai suporta, pntr ca asta e o prostie nu cont ce muzica asc cineva, ci cum se comporta) daca vrei sa mai vb despre muzica add aici. kata_catalin92 te ast pe mess

| Fallen Angel a răspuns:

Immm... imi place melodia. E destul de buna. Parerea mea despre oamenii care asculta acest gen de muzica? In primul rand oamenii nu se caracterizeaza dupa asa ceva dar sunt oameni linistiti, uneori oameni care se inchid in ei. Dar am o parere destul de buna. Si ce ascult eu? Cel mai mult imi place rock-ul gothic. http://www.youtube.com/watch?v=VK9qfVQ4Z04
http://www.youtube.com/watch?v=bhzJO34SCoc
http://www.youtube.com/watch?v=VoQIFG0oub4
Am dat si favoritele daca vrei sa stii cum este acest gen, sau daca altii vor sa stie (in caz ca nu au mai auzit pana acum sau nu stiu la ce ma refer)
In rest... imi place aproape orice gen de muzica. Exclud manelele si mulzica populara, rock-ul clasic si cam atat.
Te pup. Pa Pa.