| oceanfreshair a întrebat:

2 dintre prietenele mele stau numai cu fete...adik numai ele 2 si alte fete din clasa si eu cu inca o fata stam mai mult cu baietii adica ma distrez mult mai mult cu ei decat cu ele.Mam plictisit sa stau doar cu ele toata ziua, nu stiu ce au dar nu le place sa stea cu baietii.Adik da,si eu stau cu ele,nu zic nu, da frate, totusi mai sunt si baieti pe lumea asta.Si de ex eu stau mai mult cu 2 baieti super funny cu care ma inteleg foarte bine si ele "ooo iti place de el" sau "o "x" ce bine va sta impreuna"si ma dispera chestia asta pentru ca ei sunt mai mult ca niste frati pentru mine si ele nu inteleg chestia asta.Nush,mi se pare k devin lesbi astea doua daca nu o sa interactioneze mai mult cu baieti sau alte persoane.Ele stiu atat "x" si "y".Ce as putea sa le mai zic ca sa nu ma mai tortureze atat? Sambata mergem in excurise si stau cu fata aia de care vam zis(k stam cu baietii) si ne-am gandit ca ar fi dragut sa invitam 2-3 baieti sa jucam un joc ceva, si ele sigur comm....help

2 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Nu stiu, din cate am inteles iti plac baieti nu?laughing), E bine sa te intelegi cu toata lumea dar daca nu se poate rezumate la cine...te inspira mai mult.Incearca sa nu le mai bagi in seama pe celelalte fete daca iti place compania baietilor si, alegeti prieteni si amicele.Pentru ca tu tii alegi. Ceau si toate cele bunewinking!

| Ovydiw a răspuns:

Aww ma ustura ochii la atata scris laughing.
Deci ce ar trebui sa faci ca sa scapi de gura lor?
Poi da zile ca te-ai plictisit de ele si vrei sa stai cu baietii, daca le convine bine daca nu sa te lase in pace si gata.
Doar tu cu prietena ta te distrezi nu? de ce mai ai nevoie de compania lor sa iti faca morala sau?
Deci baftawinking!