| alexutza22098 a întrebat:

Aș avea nevoia de un sfat, mai este puțin până la ziua îndrăgostiților și aș avea nevoie de niște sfaturi: ce cadou ar fi potrivit pentru prietenul meu? As vrea ceva mai personal, dar nu știu ce. Mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| Jessica007 a răspuns:

Un parfum scump, un ceas de mana sau 2 lantisoare cu 2 jumatati de inima una pentru tine si una pentru el.Tu alegi! Bafta!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Depinde de buget.
Un lantisor cu 2 inimioare/o bratara tot la fel.
Un tablou cu voi doi.
Un set de after shave marca lui preferata.
O zi buna happy

| raluk27 a răspuns:

Da-ne mai multe detalii. Cati ani are? E genul sport/ elegant? Ce pasiuni are?

| Otto2014 a răspuns:

Un ceas,un aparat foto,daca nu ai chiar asa de multi bani poti sa-i cumperi un ursulet de plus,care sa-i aduca aminte de tine, cand nu esti langa el, merge.
Un parfum, un aparat de ras, in caz ca se barbiereste.

| alexutza22098 explică:

El este ceh nu roman da este genul mai romantic are tot ce vrea tocmai de aceea nu știuce aașputea săi dăruiesc aș avea nevoie de niște idei romantice va rog