| Mamica34567 a întrebat:

Aș dori sa va întreb nu-i nici un resc dacă am făcut gaură în ureche cu un cercel simplu nu e din aur și nici din argint?

3 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Riscuri sunt! In primul rand cercelul trebuie sa fie dezinfectat, daca nu exista sanse mari sa se infecteze.
Parerea mea este sa stai cuminte si sa te duci intr-un loc autorizat si sa iti faci gaura! Asta bineinteles daca nu ti-ai facut-o deja.

| Nadia18 a răspuns:

S-ar putea să se infecteze.

| Stefania444 a răspuns:

Ar trebui sa il deinfectezi foarte bine inainte de al pune, dar exista riscul sa se infecteze.Eu cred ca mai bine iti cumperi un cercel din aur sau argint.