| francezu95 a întrebat:

Am vezut mai demult pe PROTV un film, mai vechi cred, cu neonazisti, kkk, sau ceva de genu, as vrea sa il vad din nou dar nu stiu cum se numeste, imi aduc aminte vreo 2 secvente, prima ar fi cea de la inceputul filmului cand ajunge un tip in oras si se bate intr-un bar cu niste neonazisti, a doua ar fi cand il omoara pe un "popa" de culoare in fata bisericii lui, apoi dau foc la o cruce ( sau un fulger loveste crucea) nu mai stiu... laughing
Va multumesc anticipat happy Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Insidious a răspuns:

Un film in genul celui spus de tine este " Best of the best 3" (Cei mai buni dintre cei mai buni 3). Filmul asta e mai vechi, cu bataie, cu neonazisti..si daca tin eu bine minte, omoara un preot (sau reverendum) in fata casei sale si apoi dau foc la o cruce. Alt film nu mai am in minte sa aiba faze d-astea.

| francezu95 explică (pentru Insidious):

Multumesc frumos! asta este big grin

1 răspuns: