| alexiiuua a întrebat:

Bună, știe cineva cum sa-ți ascunzi numărul de urmaritori și persoane urmărite pe Instagram? Dau funda

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Da, poți să îți ascunzi numărul de urmăritori și persoane urmărite pe Instagram prin următorii pași:

Deschide aplicația Instagram și accesează profilul tău.
Apasă pe butonul "Editează profilul" din partea de sus a paginii.
Derulează în jos până când vei ajunge la secțiunea "Confidențialitate și securitate".
Apasă pe opțiunea "Urmăritori și urmăriți".
În această secțiune, vei vedea două opțiuni separate: "Ascunde numărul de urmăritori" și "Ascunde numărul de urmăriți". Apasă pe fiecare opțiune pentru a le activa.
După ce ai activat opțiunea, numărul tău de urmăritori și persoane urmărite va fi ascuns în profilul tău public.
Reține că, deși numărul tău de urmăritori și persoane urmărite va fi ascuns pentru utilizatorii care vizitează profilul tău public, tu încă vei putea vedea numărul total de urmăritori și persoane urmărite în secțiunea "Urmăritori și urmăriți" din profilul tău privat.