| Axys a întrebat:

Buna a si eu o problema cu vocea toata lumea rade de mine ca zice ca am voce de baiat eu sunt fata cum s afac sami suptiez vocea sad si cum ma straduiesc nu pot... aveati vreo idee crying m-am saturat sa rada lumea crying sa ma arate cu degetul sad

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cred că ar trebuie să fii mai preocupată de faptul că nu prea știi să scrii și să folosești semnele de punctuație, nu că ai vocea groasă.
Trage și tu niște heliu dacă o vrei mai subțire.

| IoanaSorina a răspuns:

Pai incearca sa canti big grin Eu cand cant am vocea mult mai subtire, poti incerca happy Sper ca te-am ajutat big grin

| Axys explică (pentru IoanaSorina):

De obicei cand! imi cer scuze m-am cam grabit mai sus cand am pus intrebarea