| Bubbles a întrebat:

A umblat cineva la calc meu si nu stiu cea facut de nu mai apare in partea de sus unde sa scriu site-ul p care vreau sa intru sau sa dau back... stiti cumva cum sa fac sa apara iar?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

View de pe Menu bar (unde ai si File si Edit), apoi clic pe Toolbars, apoi clic pe navigation bar. Si gata! Apare.

2 răspunsuri:
| Andreea_1209 a răspuns:

F10

| MrHaipa a răspuns:

Te ajut eu.
daca folosesti Mozila Firefox dai clic dreapta in locul unde trebuiau sa fie butoanele back etc, intri la customize pe urma appearance, dai pe Toolbars si bifezi casuta Tab Bar--