| Scherimuvi a întrebat:

Buna aceasta intrebare este pentru cei ce se pricep la informatica
am instalat linux oracle dar nu in pc in virtual box dupa ce l-am instalat apropo versiunea 6.1 cum spuneam dupa ce l-am instalat
i-am dat un reebot si dupa imi apare sa ma loghez uitati-va si voi ce imi cere http://www.youtube.com/watch?v=bzkWwMQgH1Y
ce trebuie sa fac si daca trebuie sa ma loghez cu un cont care trebuie facut va rog sa imi datti dumneavoastra funda = vot va rog

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pai nu-ti cerea sa pui inainte User?thinking si pas incearca cu admin admin sau root root siner nu-s asa thinking eu am bagat direct in Winhappy si mi-a mers tot

| Scherimuvi explică:

Da dar eu l-am luat de pe site-ul lor

| Scherimuvi explică:

Nu nu merge imi pare rau dar nu pot sa-ti dau funda
dar un vot meriti