| Andreee a întrebat:

Acum 2 ani am creat o pagina pe facebook. La inceput postam des, iar apoi din ce in ce mai rar. Ajumsesem la 350 de like-uri. Azi am postat mai multe poze si am facut schimb de share-uri cu alte pagini si am 500 de like-uri. Este ceva ciudat sau asa trebuia sa se intample? Mersi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| RokKzis a răspuns:

NU, alti intr-o zi ajung la + 3000 de like-uri pe pagina, dar cu ajutorul unor pagini care are si ea peste 8000 de apreceri

1 răspuns:
| stark47 a răspuns:

Care ar fi problema de dragoste sau de sex aici?!
e normal pentru ca din moment ce ai facut share cu alte pagini ai primit cate un like si de la followeri paginei respective.
nu incerca sa imi explici importanta acestor like-uri pentru ca ai sa ma pierzi brusc.