| MiaNaughtyHopes a întrebat:

Acum 2 zile am iesit cu cea mai buna prietena si baiatul pe care il plac in oras.Lui ii place de prietena mea dar ei nu ii place de el, il considera doar un prieten.Cand am iesit pe ea o pupa o lua in brate dar si cu mine s-a comportat destul de frumos,m-a luat imbratisat odata,s-a asezat la mine in brate ba chiar mi-a dat haina lui ca se facuse seara, eram prea departe de casa si imi era frig.Au fost doar gesturi din politete/prietenie sau as putea intelege ca ma place putin? big grin (A mai facut unele gesturi gen sa-mi deschida usa, m-a mangaiat pe cap fiindca ma lovise din greseala dar cu prietena mea se comporta mai frumos adica o pupa mereu...m-a pupat si pe mine odata dar nu stiu ce sa cred)
Funda!

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Tu ești doar a doua opțiune.
Tipul a văzut că prietena ta nu simte mai nimic pentru el, așa că încearcă faze cu tine. Iar tu i le accepți.

| Rechin a răspuns:

Trebuie sa mai astepti putin. Poate sa iesi doar tu cu el si sa ii spui ce simti happy Sa ma anunti cum merge ^_^