| Madalina_1661 a întrebat:

acum 7 zile lucratoare am dat o comanda pe miniprix si nu mi -a venit, am scris acolo la "adresa livrare" si "adresa facturare" aceeasi adresa, adica adresa mea, unde stau.are ceva?, trebuia sa scriu undeva altceva? cu ce am gresit? nu mi-a ajuns comanda.pls.

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Nu chiar 2 saptamani. am comandat si eu de pe un site niste componente pentru telefon si prin posta romana au ajuns in 4 zile de la constanta la mine - distanta destul de mare.
depinde. mai asteapta cateva zile, apoi adreseazate celor de la miniprix in legatura cu statusul comenzii tale.
bafta

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Pai.decpinde cum ai dat sa o trimta.happy
Daca soliciti prin "curier rapid" ajunge in 2 zile. dar trebuie sa platesti in plus ro 20 de lei.
happy
Daca ai solicitat prin posta romana, vine in aprox. 2 saptamani.cam asa
happy
Bafta>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La miniprix vin coletele foarrrrrrrrrrrteeeee greu nu stiu de ce. la mine a venit la aprox 2 saptamani cu curierul DPD Curier