| D0zzz a întrebat:

Acum aproximativ 2 ore imi aparea pe partea dreapta a paginii de facebook o banda, jumatate cu chat-ul si jumatate cu actiunile prietenilor (adica: X apreciaza o fotografie sau Y a comentat la o postare), si cand am intrat acum cateva minute, imi aparea doar chat-ul. M-am obisnuit de mult si cu acea parte cu actiunile prietenilor. M-am uitat prin setari dar nu am gasit nimic din ce caut. Cum pot pune la loc acea banda?

1 răspuns:
| FlorentinaEtcu a răspuns:

Si mie mi se intampla asa. stai linistita e normal. mai intru de vreo cateva ori si iti apare inapoiwinking funda love struck?