| Matei_Mihai_Alex_1971 a întrebat:

Am intrat aseara si azi pe CS:GO si cand am vrut sa vorbesc pe voice chat, tasta k parca era moarta. Ma duc in setari sa vad pe ce tasta e. Era bine. M-am uitat la audio. Si acolo era bine. Cand incerc sa scriu pe chat, "k" merge, insa pe voice, nu. Pana acum mi s-a instalat un driver (ca am incercat de cateva ori sa caut actualizari la drivere), iar la "Verificare integriatate fisiere", mi-a gasit 1 fisier stricat si cica este necesara instalarea lui. Ce pot face?

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Play
atat trebuie sa faci, la momentul respectiv, daca dupa verficare nu si-a rezolvat problema singur (care e cel mai probabil), atunci cand apesi play, va face update la joc si v-a aduce fisierul ala

daca tot nu iti merge, atunci ai o problema de tip... voodoo, adica nu prea am idee care ar fi explicatia problemei si mai putin cum poti sa o rezolvi in afara de a sterge complet jocul, dezinstala steam si reinstala tot de la 0