| happydayy a întrebat:

Acum ceva vreme mai exact 8 luni am inceput o relatie cu un baiat, relatia noastra este foarte complexa si de aceea uneori imi e frica sa nu iau o decizie proasta. El joaca intr-o echipa de fotbal si timpul si-l imparte cum poate, dar azi a facut ceva ce nu prea mi-a convenit. A plecat in cantonament si nu m-a sunat sa imi spuna iar cand l-am sunat nu a raspuns. Eu am aflat de la prietenul lui ca el e in cantonament iar acum nu stiu ce sa fac sau ce sa ii spun, il iubesc si nu vreau sa ma cert cu el... dar mereu eu sunt cea care las de la mine... Ce sa fac? ajutati-ma va rog big grinbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| kittyKatAlawaysHappy a răspuns:

Pai...vorbeste cu el, spune-i ceea ce simti si ca ai vrea sa mai lase si el de a el. spune-i ca tu il iubesti si ca nu vrei sa va certati si ca vrei sa purtati o discutie, ca vrei sa vorbesti cu el despre atitudinea sa, despre faptul ca tu habar n-ai avut ca pleaca, si intreaba-l cum ar reactiona el in situatia ta, sigur nu i-ar conveni nici lui. Puteti avea o conversatie, fara a va certa, iar daca te iubeste, te va intelege.

Sper ca te-am ajutatwinking multa bafta!>big grin