| anonim4ever a întrebat:

Buna TPU big hug ma puteti ajuta si pe mine va roglove struck Prietenul meu pleaca o saptamana in strainante...in cantonament cu echipa de fotbal... fapt pentru care nu o sa vorbim saptamana asta si as vrea sa-ii trimit un msg frumos inainte de plecare care sa-l impresioneze sa stie ca mereu o sa ma gandesc la el ajutati`ma va roglove struck

2 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Draga (cum il cheama), te iubesc asa de mult si o sa fiu cam suparata ca tu o sa pleci.
Vreau sa stii ca te iubesc ff. mult.Tu esti viata mea!
Drum bun, iubitule!

Te iubesc mult.Ne vedem dupa ce vii!

| anonim4ever explică:

Multumesc ddary:*