| Anonima6754 a întrebat:

Buna, acum se fac proteste împotriva restrictiilor in toate orasele, daca am 13 ani pot iesi si eu la protest in orasul meu? Gen copiii pot iesi la protest?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic nimeni nu are voie sa protesteze in grupuri mari si neautorizare in stare de alerta... asa ca ce vrei tu la 13 ani sa protestezi? Pentru ce?

| Iote a răspuns:

Copiii ar fi bine sa stea acasa. Vrei sa o incasezi de la jandarmi din cauza celorlalti?

| DaniTDCI a răspuns:

Ai o varsta prea frageda pentru a participa la diferite manifestatii publice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și pe tine te-a spălat pe creier partidul extremist numit AUR?

| Eibogu a răspuns:

Nu