| BogdanBaltes a întrebat:

Acum trei ani mi-am creat doua conturi de Facebook care acum nu le mai folosesc. Nu stiu parolele si conturile de mail cu care le-am creat nu mai exista. Cum pot sa le sterg?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Pai nu ai cum sa le stergi fara sa poti sa intri efectiv pe facebook pe cont, stergerea ( inchiderea contului) se face din setari, adica trebuie sa fi logat, iar ca sa poti sa inchizi facebook-ul ai nevoie si de parola pentru confirmare.

| mius a răspuns:

Il reportezi ca spam