| 8867 a întrebat:

Buna.
Acum un an imi placea de un baiat de la mine din clasa, noi nu prea vorbeam, eram in grupuri diferite. Dupa cand am intrat la liceu n-am mai auzit de el, nu ne-am mai vazut de un an dar nu știu ce am, ca îl plac iar. Aș vrea sa mă bag in seamă cu el, eu îl urmaresc pe Instagram dar el nu ma urmărește, voi cum ați reactiona daca o colega pe care nu ați mai văzut-o de un an vă dă mesaj așa? Nici nu știu ce să îi scriu că nu eram cine știe ce prieteni dar ne înțelegeam când vorbeam, un an a stat și in spatele meu in clasa si vorbeam mereu(în a 7a), ne si jucam jocuri, aia a fost singura interacțiune lungă pe care am avut-o. Și ca am vorbit o dată pe Instagram într-o vară tot din a 7a și ne-am înțeles foarte bine...dar tot ma simt ciudat...nu stiu ce sa ii scriu, daca ii scriu dacă va crede și el ca e ciudat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-l că el are altă viață și sigur iubește pe una din clasă din liceul unde este și el.