| Faragau_Francesca_1999 a întrebat:

Ajutați-mă va rog cu niște sugestii. Prietena mea are majoratul, si nu stiu ce as putea sa ii cumpăr ca sa aibă o amintire frumoasa. In afara de ceas, brățara, sau alte accesorii, ursuleț mare, poze si alte colaje

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evita ursulet mare, perne si alte dukcegarii de bebelina, ca la 18 ani este deja majoratul, adica treapta spre viata adulta, deci, ceva mai serios: o bratara, un inel, cercei, un lantisor cu o inimioara de cristale swarovsky, din aur sau argint, depinde cat iti poti permite.
Bineinteles si flori.

| OldSoul a răspuns:

Eu zic ca mai bine ii inchiriezi un stripper, asta sigur va fi de neuitat.
De restul fie se plictiseste fie uita, dar de asta nu cred.
PS:Nu uita sa filmezi momentul.

| Elide a răspuns:

O amintire frumoasa? Un tablou mare cu voi doua! happy

| LexiEla a răspuns:

Un parfum, o agenda draguta, ii faci cinste cu un iesit la film, o bluza/rochita. Sau, spre ex, scrii pe nuste biletele mesaje dragute, amintiri despre voi, desene dragute si le pui intr-o cutiuta. Le va citi cu drag de cate ori va avea nevoie.