| GabrielaK a întrebat:

ajutati-ma va rog:meam schimbat loghinul de la odnoklassniki si acum cind sa intru nu pot ca am pus ceva gresit dar parola o cunosc cum sa aflu loghinul?

1 răspuns:
| Toma_Gabi_1999 a răspuns:

Buna! Daca îți arata Loghin sau număr de telefon bagi numărul de telefon, daca nu dai la setările contului sau ajutor! Si te întreabă ce vrei sa schimbi parola sau Loghin? Si îți va cere sa bagi un număr de telefon si vei primi pe numărul de telefon un cod de schimbare! Succes!