| valeriac152000 a întrebat:

Salut TPU..Astazi sedeam pe odnoklasniki si am iesit.Iar peste jumate de ora cind am dat sa intru pe odnoklassniki imi arata ca am gresit loghinul sau parola..Am intrat de pe alt profil si nu ma pot gasi pe mine.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| dbcovrigeldb a răspuns:

Probabil administratia ti-a blocat pentru moment profilul..sau daca iti stia cineva login-ul & parola.a profitat de asta si ti-a sters profilul.

| sineva a răspuns:

Salut, daca pagina era a ta si cu pozele tale inseamna ca te-a blocat administratorul sitului din cauza ca ai folosit adrese spam, daca pe acea pagina ai postat alte poze si cu datele alte-i persoane inseamna ca acea persoana s-a adresat la serviciul suport si ti-a blocat pagina... Poti incerca sa-l reintorci cu numarul de telefon care era inregistrat profilul, dar nu promit ca o sa se rezolve daca a fost blocat de administrator.