| madaluhsha a întrebat:

Buna all! Am o problema, eu am word 2007 si de ceva timp cand deschid word-ul si pagina este goala imi apara simbolul acesta "¶" si cand vreau sa scriu un cuvant cand termin acel cuvant el tot nu dispare adica asa "masa¶" j atunci cand dau space imi apare "." de exemplu apas de 3 ori pe space imi apar 3 puncte, ce credeti ca as putea face ca sa nu mai imi apara. Va rog, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| adriana97_5200 a răspuns:

Eu fix aceeasi problema am avut uite sus unde sunt instrumentele si kauta semnul acesta si o sa dispara daca nu-ti ptrimeshte da-mi skypeul sau ceva de contact in internet si o sa te ajut