| anonim_4396 a întrebat:

Buna all,am o problema... Vreau sa trimit cereri de prietenie pe facebook mai multor persoane cunoscute mie insa nu ma lasa deoarece as fi trimis eu inainte cereri de prietenie persoanelor pe care nu le cunosc,lucrul acesta este total fals, eu am trimis numai persoanelor cunoscute.Acum timp de 6 zile nu am voie sa trimit cereri de prietenie, daca stie cineva cum sa rezolv aceasta problema sau sa trimit mesaj la cei de la facebook primeste funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

Ai blockat requestul pentru prieteni timp de 6 zile. nu e nimic de facut doar sa astepti pana la deblocare. S-a intamplat din cauza ca o persoana la care ai trimis cerere ti-a respins-o motivand ca nu te cunoaste happy