| Siracuzia a întrebat:

Am o problema.Pe facebook,dupa ce trimit un anumit numar de cereri de prietenie mai multor persoane, primesc o interdictie stupida care nu ma lasa sa mai dau cereri timp de o luna.Ce pot sa fac sa scap de ea? Dau funda, promiiit! crying

3 răspunsuri:
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Interdictia aceea ti s-a dat pentru ca ai dat prea multe cereri de prietenie. Nu o sa tina o luna, mai mult ca sigur, dar incearca sa nu mai dai asa multe cereri.

| Siracuzia explică (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Ba da, o luna tine de fiecare data.sad
E a doua oara cand patesc si in ultimul timp nu am mai dat atat de multe cereri. straight face

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns (pentru Siracuzia):

Pai...incearca sa nu mai dai de loc.