| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Am trimis cateva cereri pe facebook anumitor persoane care le cunosc si mi-a aparut ca am trimis cereri persoanelor pe care nu le cunosc si m-a blocat sa mai trimit nu stiu cate zile ce sa fac?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

30 de zile!

| CorneliaC a răspuns:

Sa astepti big grin

| YoKo399 a răspuns:

Trebuie sa astepti cate zile iti scrie acolo.Probabil ai trimis prea multe cereriwinking

| Andradutzza a răspuns:

Astepti pana primesti acordul... si eu am avut asa probleme si mi-am facut followers stii? si nu am mai patit... fa si tu asa :* ( funda? )

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru Andradutzza):

Cum adica ti-ai facut followers?

| Andradutzza a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Http://s7.postimage.org/ennxqeg0b/untitled.png. dar trebuie sa ai peste 18 ani. daca nu ai. atunci modifici data de nastere dupa facebook. si gata

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru Andradutzza):

Nu merge acel link, mai poti incerca? cu siguranta primesti funda, multumesc ca ma ajuti

| Andradutzza a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Dupa ce ti-ai pus varsta de 18 ani... intrii pe setarile contului... si trebuie sa iti apara in stanga Followers. si dai acolo si bifezi prima casuta. ( aia inseamna. ca vrei sa ai urmaritori, adica followers ) si gata big grin