| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un ericsson w200i pe Vodafone si as vrea sa il decodez si sa il fac pentru cosmote.Cum as putea sa-l decodez? dar in afara sa ma duc la magazin la ei.

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Eu stiu ca doar la Nokia poti debloca telefonul printr-un cod. la Sony Ericsson nu stiu daca e valabil.

| matt25 a răspuns:

Dai search pe Google la cuvintele "decodare telefoane" sau "decodare w200i", fara ghilimele si o sa gasesti o gramada de locuri unde se pot debloca.