| AnaaMaria1995 a întrebat:

Buna all.Cine imi poate imi spune in cateva cuvinte cum va fi prima zi de liceu(clasa a9a?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| annutza a răspuns:

Buna...

nu o sa cunosti p nimeni in acea dimineara mai ales in curtea liceului...toti sunt cu capul in nori. dar apoi va veti imprieteni.

fundita?:*

| Sweet00gum a răspuns:

Mie mi s-a parut oribil... am mai intrebat alte persoane cum a fost in prima zi la liceu si toate mi-au raspuns asa.de ce sa te mint? acum sunt cls a 12-a si nu m-as desparti de ei pentru nimic in lume.

| Nu a răspuns:

Va fi soare cu multi nori si va ninge.

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

O sa vezi de fapt o sa vedem ca si eu trebuie sa intru...

| roocsy_7763 a răspuns:

Va fi frumos :X iti vei cunoaste colegii, unii profesorii... cei mai mari vor fi curiosi sa cunoasca bobocii si veti fi in centrul atentiei happy este intr-adevar cel mai usor an si profesorii se vor purta frumos cu voi :X fundita?!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspaalaughing o sa vr inapoi la vechea ta scoalalaughing
cand o sa vezi atata lumea noua. iar cei mai multi ti se vor parea niste fitosilaughing bine ca eu am picat cu o colega din generalabig grin
intr-un fel am fost socata. mi-am dat seama ca nu voi mai fi in clasa cu toti nebunii mei... dar p masura ce trece timpul t imprietenesti.
acum trec a 10a si prima zi de scoala va fi atat de diferita de prima zi d liceu.