| LostInSoul a întrebat:

Buna all! Mi-am facut cont pe metin2 dinamik si am vrut sa descarc jocul dar nu merge, are cineva vreo idee? dau funda:*

9 răspunsuri:
| Rio4cwalk a răspuns:

Ai calculatoru prea najpaaa

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Pai intra pe www.metin2dinamik.ro dai la primul si iti apare jos download dai click si dupa aia dai pe autoPatcherNoW si in loc de fundita te rog da-mi si mie un cont pe dinamik chiar si de lv 1 macar famii ca mie nu-mi merge te rog.

| LostInSoul explică:

Nu e najpa de loc calc, anul asta l-am cumparat si e ff bun, problema e ca nu prea am idee cum sa il descarc, pentru ca daca dau la bara dwd nu imi apare nimic, de unde il descarc cel mai sg?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce sens nu merge? ca si eu am o problema de genul asta instalez autopatcherul acela astept mult si bine sa se incarce dar nu se salveaza metinu in calculatorstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merge l-am dwd am intrat in autopacher am asteptat sa se descarce si m-am jucat am lvl 75winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acceseaza www.dinamikmt2.net si gasesti acolo un link, dai pe el si atunci il downloadezi :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge cont la metin2 dinamik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nju ca si la m imi sp ca imi trebuie pack can l-am descarcat daca u l-ai descarcat bine uite id meu si sp si mie cum l-ai descarcat marius_air66

| aalex2001 a răspuns:

Auziti da e ban pe metin2 dinamik?