| Mycutsa a întrebat:

Buna all! Sunt cu un baiat de o saptamana si am prin drag de el. ne-am hatarat sa facem revelionul impreuna, la el la tara alaturi de prieteni comuni. Ai mei nu stiu ca am o relatie, cum i-as putea convinge sa ma lase sa fac revelionul acasa la el? Adica nu am sa le zic ca il fac la el, pentru ca nu m`ar lasa cu siguranta. Le voi zice ca il fac la tara la o colega. Cum i-as putea convinge ca sa ma lase, sa zic din prima "da"? Sa nu stau sa ma rog de ei?

1 răspuns:
| Denisa_7218 a răspuns:

Buna micutzowinking ai putea sa le intrebi dac te lasa la "o colega"la tara si cu siguranta te vor lasa, pun pariu ca sunt parinti bunibig grin