| NicoClaudita a întrebat:

Buna all! Vreau sa-mi fac abonament la cosmote S+. Si vreau sa-mi iau un telefon Samsung pe touch dar nu stiu de care. Imi recomandati si mie un telefon mai bun si la ce pret as putea sa il iau la acest abonament? dau funda mare

2 răspunsuri:
| dodo1mik a răspuns:

Heii
Abonamentul este asa : 8, 80 euro pe lună primeşti, lunar, 125 de minute naţionale şi internaţionale, plus 800 de minute, 800 de SMS-uri, 20 MMS-uri şi 200 apeluri video în reţeaua COSMOTE, 800 de minute către destinaţii fixe Romtelecom, 50 MB trafic date, precum si un BONUS de 60 mesaje naţionale acordate lunar timp de 6 luni.
In legatura cu telefonul (nu sunt fan Samsung ) dar totusi imi plac :
- Samsung S5560
- Samsung I5500 Galaxy 5
- Samsung S3850 Corby 2
-Samsung Instinct
-Samsung B5330 Galaxy Chat
Totusi ti-as recomanda si :
- LG P500 Optimus One
- Nokia 700
Scuze preturile pentru telefoane nu le stiu.
Sper ca te-am ajutat!:*