| pryncesSs a întrebat:

Buna all :*. vreau si eu niste descrieri pentru hi5. big grin mai noi aveti? dau fundita pentru cele mai multe love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| LADYBi2a a răspuns:

Am fost educata intr-o lume dura, detin vocabular necesar sa te *** in gura.
majoritatea le iau de pe http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri

2 răspunsuri:
| crisi649 a răspuns:

Pai cam ce vrei sa stii?

| Marinnaa a răspuns:

Http://bilutza-roz.hi5.com aici sunt si triste,si ferikite si despre prieteni;)de kre vrei.j daca tOt te uiti lasa si un comm daca vr;)sper sa iti fie de folos:*