| Anna_2262 a întrebat:

Ce descrieri pentru. hi5 aveti?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| pooffik a răspuns:

Pai mie imi place hi5. stau des pe el. intotdeauna am si hi5-ul pornit, ca acum de exemplu. dintre hi5 si facebook imi place mai mult facebook de exemplu (nu va suparati cei care sunteti mai mari fani de facebook) happy

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

" Ba esti nebun oh go on "

| RamonaPgstai a răspuns:

Uite hi5 meu http://ramonica-the-best.hi5.com plz da-mi funda ca am doar 2:X

| Angelixa a răspuns:

Http://petrecareatasatului.hi5.com e al meu daaa stiu varmiu mi-a pus numele de site da-mi terog funda ca nu am niciuna :(