| pinkdark a întrebat:

Buna alll! Ash vrea si eu niste statusuri misto noi.(daca aveti sau daca stiti dati-mi un status doua in care sa fac gelos un baiat) MSlove struck. DAU fundita LA CELE MAI MISHTO

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

I dare you: KISS ME! * (cu asta nu neaparat ca il faci gelos, da' ii atragi atentia ) sau

You ain't gonna find no one like me... I'm one in a million... You need me. sau

You said I'm a bitch...maybe I am, but compared to you I am a dignified ***, and you are still an average, unimportant child who needs girls like ME!

ma rog...asta e pic ma diferit

DND, doar daca vrei sa-mi spui ca ma iubesti

I chased you for long enough. Now it's time you chased me!

cam astea sunt ideile mele! vezi tu daca iti place vreo una:*