| angel_3846 a întrebat:

as vrea si eu statusuri pentru un baiat p care il plac dar nu stie.si as vrae sa isi dea seama singur.si daca se poate sa fie ceva mai original.adica mai rare. daca nu aveti dati-mi niste status-uri de prietenie. dau puncte si funda pentru cele mai bune...love struckmultumesclove struck

Răspuns Câştigător
| annutza a răspuns:

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea... Daca e a lui Nu poate fi si a ta!; X
>Arata bine, dar e fata calculata care stie cum si unde sa te faca, stie cand sa rada, stie cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie, SINGURA fata importantawinking
->aM sa fiu acolo cand lumea e ImpoTriva ta, am sa fiu acolo sa t pot ridica, am sa fiu acolo sa te fac sa simti dragostea mea pentru ca acolo... E iNima mea!
""StIu Sa Mint FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sa dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…Dar mai PrEsUs De ToAtE…sTiU sa iUbEsC…"":"
Am si acum in minte prima zi in care te-am vazut, in care m-ai vazut. te-am placut si m-ai placut.si banca pe care stateam intotdeauna.doar eu si cu tine.hm. ce mai zile!; x
Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mealove struck. Si pe tine dragostea mealove struck »
Invata sa Iubesti cand Inima Tzi`e Franta.Invata sa Iubesti cand Mintea ti`e Pierduta.Sa mergi cu Capul Sus cand Soarta ti`e cruda.Sa Stii sa ajutzi pe Altzii cand nimeni Nu te Ajuta…
E aTaT de Dulce cand O Strangi la Piept love struck Asa de Frumoasa cand tu ii Zambesti love struck Atat de Fericita cand ii spui ca o Iubesti love struck
Doar eu Sunt fata Lui love struck! Si Atunci cand Ma insala sad Stiu ca E aventura Goala.Numai eu In Inima lui sunt Campioana love struck
""sHi` luna dispAre` cand` apaRe` chipul ta`u in asfintit`. Te iubEsc` la infinith""
"♥Am sUfLet BuN sI nu sunt hOata♥. Ti-AdUc zAmBetuL Pe Fata♥.‹―""
""[trecem peste tot. Trebuie sa insisti. Aaaa si inca ceva happy Iti multumesc ca existi] Te amoo"; x""
"Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.Stiu ca te iubesc love struck si asta e tot ce conteaza..."
""Fata ideala e Iubirea Ta actuala... Nu tarfa de aseara...winking""
""''Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita! ''""
"Au fost momente grele. Peste care am trecut. Fără tine lângă mine. Sigur nu as fi putut!"
"E bine sa stii ca e cineva face durerea sa nu mai doara. Te face sa zambesti un prieten scos din file de povesti! Te iubesc!"}{"
"Imi Lipseste bucuria din Suflet care o Aveam. Cand ma Gandeam la Tine. sad! :]"
"E usor sa pleci, dar e mai greu sa zici "imi pare rau"!""
""[Poti sa taci eu stiu bine ce zici-/Stiu ce simti chiar de nu esti aiciiilove struck]!""

sper ca ti-am fost de ajutor... funda?

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca iti pui un status asta nu inseamna ca o sa isi dea seama ca il placi, ba din contra, o sa creada ca placi pe altcineva si daca te place. o sa renunte.mai bine ii spui ca il placi.nu sa pui statusuri

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Sa sti ca poti sa pui statusul te plac si numele lui

| Luanaaa a răspuns:

Poti sa iti pui:
Hotaraste`te odata!:*Ce tot stai sa te gandesti?!thinking Crezi ca faci o crima daca imi spui ca Ma Iubesti?!:Xsmug:*