| diana_5715 a întrebat:

Buna alll d c nu merge sa slavez poza de la Tazz... fundita Ms

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Dai refreshhee hee

| LawwraD a răspuns:

Nici mie nu imi mergea. Mai intai dai save in albumul tau, intri in my taaz, my album, my makeovers, view, apoi iti va aparea "download" si dai click acolo. Dupa ce ai facut toate aceste operatiuni, salvezi intr-un folder din pc-ul tau happy. sper ca te-am ajutat. Funda?happy

| crina12 a răspuns:

Nu merge multa lume mi-a zis si chiar eu stiu...trebuie sa tio fotografiezi tu cu telefonul ca alfel nu ai cum. funda?

| Malina07 a răspuns:

Da