| anda_4530 a întrebat:

am 1.47-48. pe 6 am banchet, cu ce sa ma imbrac? rochie scurta peste genunchi e bine sau mai lunga? am 45 de kg, cum ar trebui sa fie rochia? larguta sau stramta? FUNDA la cel mai bun raspuns. si cat mai repede

4 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Pai o fustita scurta merge la orice inaltime. Pentru tine eu consider ca ar trebui sa fie putin mai larguta si nu prea mulata. Eu clar, te-as sfatui sa iti iei o rochie si sa fie scurta, ce naiba, se termina capacitatea, e banchetul, ai terminat 8 clase si asta conteaza foarte mult. De acum o sa ajungi la liceu asa ca imbracate lejer, ia si niste tocuri si pune-te pe distractie(vezi sa nu bei prea mult tongue). Apropo, dupa te poti schimba daca vrei.

| ionik_3777 a răspuns:

Http://www.polkalicious.com/images/Bow-Front%20Purple%20Dress.jpg

uite cm ceva de genu...mai scurta si mai bufanta :D... tear prinde suuper bine :*

| ionik_3777 a răspuns:

Pff.pai nu prea se gasesc.in orice caz mai putin de 1 milion.deci nu sunt ft scumpe dar nici ft ieftine. undv pe la mijloc.

| anda_4530 explică:

As vrea niste site-uri, si cu preturi, si la fel si cateva site-uri cu pantofi cu toc, multumesc funda... puuuupici