| Ađııa a întrebat:

Am 1.70 inaltime si 64 kg, credeti ca ar fi cazul sa slabesc? :-s

5 răspunsuri:
| browneyes99 a răspuns:

Buna!

Cred ca ar fi cazul sa ramai asa!laughing
Cred ca esti fata, nu?
Esti super ok!winkingNu trebuie sa slabesti! Pe urma te pomenesti ca devi anorexica! Doamne fereste!laughing
E ok cum esti!winking
P.S. Sa nu slabesti! Vei fi prea slaba pe urma!winkinglaughing

| mona a răspuns:

Esti bine asa, chiar daca vrei neaparat sa mai slabesti nu da mai mult de 2 kg jos

| AnneMarri a răspuns:

Dacă ai peste 18 ani, nu ar trebui să slăbeşti, ci să te îngraşi până la 70 de kg. Dacă ai sub 18 ani, ar trebui să slăbeşti până la 60 de kg. Dar eu zic că eşti perfectă aşa!

| lilboutique a răspuns:

Hei...eu am 1, 70 si 55 de kg. Si nu sunt f slaba. Deci da :-s

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Hey,eu cred ca trebuie sa mai slabesti. Si eu am 1.70 dar 60kg insa nu sunt deloc multumita de cum arat. Oricum, depinde si de conformatia fiecaruia. happy